Cennik stron internetowych

Ile kosztuje strona www?
Jedną z ważniejszych dla nas rzeczy jest indywidualne podejście do każdego klienta. Dlatego też cena wykonania strony internetowej nie jest w naszym przypadku stałą wartością. Zależna jest ona od potrzeb i wymagań zleceniodawcy.

Od czego zależy koszt wykonania strony internetowej?

Praca web developera jest jedną z najtrudniejszych do wycenienia. Z Tego względu cennik stron internetowych często podawany jest mocno orientacyjnie. Tak samo jest w naszym przypadku. Staramy się, aby osoby zainteresowane naszymi usługami miały podstawową wiedzę na temat tego, ile może kosztować realizacja ich zleceń.

W naszej ofercie znajdują się strony internetowe różnego typu. Od prostych wizytówek po rozbudowane strony oparte o WordPress, a także proste sklepy internetowe. Koszt wykonania każdej strony internetowej zależny jest od jej wielkości oraz zastosowanych funkcjonalności. Korzystamy także z rozwiązań zewnętrznych, takich jak zaawansowane szablony WordPress czy różnego rodzaju wtyczki i inne cieszące się dobrą renomą dodatki.

Nasi klienci, zainteresowani stroną internetową z narzędziami DIVI mogą liczyć na korzystną cenę. W najtańszej wersji prosta strona typu one page (Wodrpess, DIVI, optymalizacja) to koszt 600 złotych netto. W przypadku zastosowania innych szablonów premium, np. z themeforest.net czy tempatemonster.com, cena wzrasta o koszt danego narzędzia (przeważnie jest to nieco ponad 300 złotych za szablon). Duży serwis z większą liczbą podstron i funkcjonalności to koszt od 1300 złotych netto.

Darmowa wycena