Identyfikacja wizualna

Kreuj swój wizerunek nie tylko w internecie

Spójność i unikalność nośników reklamowych, znaków graficznych charakteryzujących markę, a także strony www jest dziś bardzo ważna. Odpowiednia identyfikacja wizualna może zaważyć na rynkowym sukcesie.

Wyraź swój styl

Postaw na identyfikację wizualną

W dzisiejszych czasach prezentacja własnej oferty stoi na równi z jakością usług. Klient lubi czuć, że powierza swoje pieniądze profesjonaliście, a inwestycja ta będzie udana. Identyfikacja wizualna to jeden z kluczowych aspektów kreowania własnej marki. Jeśli zadbasz o to, by Twoje logo było rozpoznawalne, slogan reklamowy chwytliwy, a wizytówki robiły wrażenie, to jesteś na dobrej drodze do zawojowania rynku.

Oferujemy wykonanie kompleksowej identyfikacji wizualnej, jak i pojedyncze projekty. Ceny naszych usług ustalane są indywidualnie w zależności od rozmiaru i trudności zlecenia.

projektowanie logo

Projektowanie logo

Projektujemy logotypy we wszystkich formatach. Klient otrzymuje wersję wektorową (druk) oraz rastrową (ekran), a także dodatkową wersję czarno-białą.

identyfikacja wizualna projektowanie wizytówek

Projektowanie wizytówek

Projektujemy wizytówki, a nie uzupełniamy szablony danymi. Z nami masz pewność, że Twoja wizytówka będzie niepowtarzalna.

grafika na strony internetowe

Grafika www

Grafika na strony internetowe, elementy stron, infografiki. Projektujemy także katalogi w formacie .pdf.

identyfikacja wizualna

Pozostałe

Stopki do maili, papier firmowy, ulotki, inne projekty reklamowe.