Strony WordPress

Przejmij kontrolę

Dziś coraz więcej osób chce móc samodzielnie kontrolować treść, a nawet strukturę własnej strony internetowej. Dla tych, którym zależy na samodzielnym dodawaniu zdjęć czy też aktualności na swojej stronie polecamy WordPressa. Jest to CMS, a więc system zarządzania treścią wyposażony w intuicyjny panel administracyjny.

Sprawdzone rozwiązanie

Strony oparte o WordPress

WordPress jest to CMS, czyli system zarządzania treścią. Bazowe dla strony internetowej oprogramowanie, będące jej silnikiem. Strony oparte o WordPress są dość łatwe w modyfikacji bez znajomości kodu i umiejętności programowania. System ten jest fundamentem wielu serwisów informacyjnych, blogów czy portfolio. Również coraz więcej stron dla firm bazuje na WordPressie.

Możliwość samodzielnej edycji treści to nie jedyna zaleta WP. Jest nią także fakt, iż strony oparte o WordPress dobrze się pozycjonuje. Głównie za sprawą wtyczek SEO. Wtyczki towarzyszą temu systemowi na każdym kroku, co sprawia, że jego funkcjonalności są nieograniczone. Istnieje bowiem wiele sklepów z dodatkami, a także darmowe repozytoria.

strony wordpress z panelem administracyjnym

Panel administracyjny

Umożliwia łatwą i szybką edycję treści, a nawet struktury serwisu.

strony rsponsywne

Responsywność

Wszystkie strony jakie wykonujemy są responsywne, a więc przystosowane do odbioru na każdym urządzeniu.

pozycjonowanie wordpress

Łatwiejsze pozycjonowanie

Dzięki wtyczkom SEO.

strony rsponsywne

Dodatki

Ogrom wtyczek oraz dodatków; darmowych lub płatnych.

Szablony premium

W przypadku szablonów premium słowo “szablon” nie powinno budzić obaw, iż strona stworzona na jego podstawie będzie pozbawiona oryginalności czy łudząco podobna do setek innych. Określenie to bardziej ma się do strony zaplecza niż frontu, gdyż serwisy zbudowane o szablony premium podobne są jedynie po stronie panelu administracyjnego. Użycie profesjonalnego szablonu wcale nie wyklucza unikatowości, lecz znacznie poszerza możliwości witryny opartej o WordPress.

  • Wydajność na najwyższym poziomie

  • Częste aktualizacje

  • Doskonała integracja z social media

  • Tworzone przez światowej klasy programistów

  • Ogromne możliwości edycyjne

Szablony z themeforest.net

W ramach naszych usług tworzymy strony oparte o WordPress, używając także kultowych motywów zakupionych w serwisie themeforest.net. Zastosowanie takich szablonów jak Avada, Be czy też Flatsome daje ogromne możliwości edycyjne użytkownikowi strony. Szablony te tworzone są przez uznanych autorów. Mimo ich ogromnych możliwości oraz efektowności, strony internetowe stworzone na ich podstawie pozostają bardzo wydajne. Ważną kwestią są także częste aktualizacje, które mają niemałe znaczenie w kwestii bezpieczeństwa. Oprócz tego użytkownik szablonu zakupionego na themeforest.net liczyć może na materiały dostępne w internecie czy też poradniki wideo w serwisie YouTube.

strony wordpress themeforest.net
strony wordpress divi

WordPress i szablon Divi

Dobrą alternatywą jest także skorzystanie z szablonu DIVI. Jest to nieco mniej rozbudowane, lecz znacznie bardziej intuicyjne narzędzie. W swojej najnowszej wersji motyw ten posiada edytor wizualny po stronie frontu. Dlatego też edycja treści jest łatwa nawet dla mało zaawansowanych użytkowników WordPressa. Dodatkową zaletą jest wydajność. Tworzone przez nas strony z użyciem DIVI uzyskują ponad 90% w teście GTMetrix.

Posiadamy licencję deweloperską, więc tworząc stronę opartą o WordPress wespół z szablonem DIVI nie doliczamy ceny tego narzędzia (około 400 złotych) do rachunku. Będąc naszym klientem otrzymujesz szablon premium gratis!

Ile kosztują strony na WordPressie?

Wachlarz cen stron opartych o WordPress jest dość szeroki. Głównie koszt wykonania takiego serwisu zależny jest od jego rozmiaru. Swoje znaczenie mają także koszta dodatkowe, takie jak szablon premium, rozbudowany slider czy zaawansowane wtyczki.

Nasi klienci, zainteresowani stroną internetową z narzędziami DIVI mogą liczyć na korzystną cenę. W najtańszej wersji prosta strona typu one page (Wodrpess, DIVI, optymalizacja) to koszt 600 złotych netto. W przypadku zastosowania innych szablonów premium, np. z themeforest.net czy tempatemonster.com, cena wzrasta o koszt danego narzędzia (przeważnie jest to nieco ponad 300 złotych za szablon). Duży serwis z większą liczbą podstron i funkcjonalności to koszt od 1300 złotych netto.

W oparciu o WordPressa wykonujemy także sklepy internetowe. Koszt wykonania sklepu zawiera się w przedziale 1500 – 2000 złotych netto, co czego doliczyć należy koszta dodatkowe (komercyjne wtyczki, szablony…itp.).